Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

zamykanie naczynek na twarzy Warszawa

Blanka Wojciechowska 2019-10-01 0 komentarzy
zamykanie naczynek na twarzy Warszawa

Najlepszym sposobem na pozbycie się rozszerzonych naczynek na twarzy jest zastosowanie nowoczesnego lasera frakcyjnego. Laser ten, szczegółowo opisany na stronie internetowej carpediem-klinika.pl, z powodzeniem radzi sobie nie tylko z pajączkami i rumieniem, ale również z trądzikiem różowatym oraz punktami rubinowymi.

Wykonywane przy użyciu tego urządzenia zamykanie naczynek na twarzy w Warszawie to bezbolesny i bezpieczny zabieg, który pozwala skutecznie i szybko usunąć z twarzy nieestetyczny rumień, pajączki i zaczerwienienia. Do usunięcia niewielkiej wielkości naczynek wystarcza zazwyczaj jeden zabieg, natomiast w przypadku większych zmian na twarzy konieczne jest przeprowadzenie kilku zabiegów.

Na pierwszej wizycie pacjenta w gabinecie medycyny estetycznej specjalista ocenia, jak głęboko znajdują się naczynka i jaka jest ich ilość. Przeprowadza również wywiad z pacjentem, aby dowiedzieć się, czy w jego przypadku nie występują żadne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu, takie jak: ciąża i okres karmienia piersią, choroby układu krążenia, uszkodzenia i choroby skóry, cukrzyca, epilepsja, a także przyjmowanie niektórych leków. 

Przed rozpoczęciem zabiegu lekarz dobiera odpowiednią długość fal, jaką będzie emitował laser. Następnie światło lasera jest pochłaniane przez hemoglobinę, a naturalnie zachodzące procesy odnowy skóry rozjaśniają problematyczne zmiany skórne na twarzy pacjenta. Po około 10-14 dniach mniejsze zmiany znikają całkowicie. W przypadku większych zmian przeprowadzenie następnego zabiegu jest zalecane po upływie trzech tygodni od pierwszego.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!