Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Wypożyczalnia aut w Siemianowicach

Jerzy Wróbel 2019-06-10 0 komentarzy
Wypożyczalnia aut w Siemianowicach

Siemianowice Śląskie mają całkiem dobrze rozwiniętą komunikację publiczną. W mieście działają linie autobusowe oraz tramwajowe, a do portu lotniczego Katowice-Pyrzowice jest tylko 30 km. Jednak korzystając z komunikacji miejskiej nie zawsze dojedziemy w każdy zakątek miasta i ponadto musimy liczyć się z przesiadkami oraz innymi niedogodnościami  typowymi dla komunikacji publicznej.

Dlatego bardzo dobrą alternatywą dla tradycyjnej komunikacji miejskiej jest wypożyczalnia samochodów. Wypożyczalnia aut w Siemianowicach Śląskich oferuje nowe w pełni sprawne pojazdy, które spełnią oczekiwanie nawet najbardziej wymagających klientów. W YourCar samochód można wypożyczyć już od 79 zł brutto.  Na klientów czekają pojazdy różnych marek zarówno osobowe, jak i dostawcze. Warunki umowy są przejrzyste i jasne, nie ma żadnych ukrytych opłat.

Ponadto wypożyczalnia ograniczyła formalności do niezbędnego minimum. Rezerwacji można dokonać zarówno online, jak i telefonicznie. Jest to duże ułatwienie dla turystów oraz biznesmenów odwiedzających miasto. W przypadku wypożyczenia samochodu na firmę konieczny będzie NIP oraz wpis do ewidencji KRS. Potwierdzeniem finalizacji zamówienia będzie dokonanie platności w systemie PayU. Po jej dokonaniu samochód zostanie podstawiony w określone miejsce w odpowiednim czasie.

Samochody mogą być bez dodatkowych opłat wyposażone w nawigację oraz fotelik samochodowy dla dziecka.  Autem można podróżować nie tylko po Polsce, ale także po takich krajach jak: Słowacja, Czechy oraz Niemcy.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!