Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Wizualizer - do czego się przydaję?

Aurelia Dąbrowska 2021-12-13 0 komentarzy
Wizualizer - do czego się przydaję?

Bogata oferta internetowego sklepu dostępna jest na stronie Tanietablice.pl. Klienci znajdą na niej różnego rodzaju tradycyjne monitory, wersje dotykowe i interaktywne. Dużym zainteresowaniem cieszą się tablice ścienne oraz maty edukacyjne. Pozwalają one na dokładne wyświetlanie informacji na dowolnej powierzchni. Sprzęt tego typu doskonale sprawdza się w klasach szkolnych oraz biurach. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz łatwej obsłudze może go dowolnie przemieszczać i preinstalować. 

Podobnymi funkcjonalnościami charakteryzuje się wizualizer, niezwykle popularny wśród nauczycieli, którzy są zmuszeni do częstej zmiany sal lekcyjnych. Urządzenie pozwala na przenoszenie obrazu analogowego do urządzeń multimedialnych. W zależności od modeli istnieje możliwość podłączenia mikroskopu oraz prezentacji obrazu w jakości Full HD. Inne przydatne funkcje to między innymi możliwość nanoszenia notatek bezpośrednio na dokument. Wystarczy do tego celu podłączyć myszkę do urządzenia za pomocą gniazda USB. 

Wiele modeli pozwala na transformację obrazu pod względem koloru. Możliwe staje się uzyskanie obrazu czarno - białego, stopklatki lub podziału danego dokumentu. Bez problemu można przenosić obrazy do dowolnych plików na innych urządzeniach multimedialnych. Ceny urządzeń są zależne od ich funkcjonalności. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!