Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Układanie parkietów w Warszawie - jaką firmę wybrać?

Zofia Jaworska 2019-01-10 0 komentarzy
Układanie parkietów w Warszawie - jaką firmę wybrać?

Jeżeli układanie parkietu w Warszawie to tylko z MASTER Parkiet! Wieloletnie doświadczenie w setkach realizacji, najnowsze urządzenia oraz wysokiej jakości materiały pochodzące bezpośrednio od czołowych producentów - wszystko to obejmuje oferta dostępna na stronie masterparkiet.com.pl.

Drewniana podłoga parkietowa jest trwałym i atrakcyjnym wizualnie wykończeniem podłogi, które równie dobrze sprawdza się w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Oferta firmy obejmuje zarówno dostarczenie usług układania, jak i kompleksową obsługę, która obejmuje projekt, dostarczenie danego gatunku drewna i wykończenie pod klucz. W katalogu dostępne są parkiety z drewna polskiego oraz zagranicznego, a spośród wzorów można wyróżnić takie, jak:

  • jodełka,
  • drabinka,
  • cegiełka,
  • koszyczek.

Klepki są klejone, a następnie w odpowiedni sposób konserwowane. Dlatego równie istotnym aspektem, co walory estetyczne jest odpowiedni dobranie środków chemicznych. Firma przede wszystkim jest oficjalnym parkieciarzem marki Bona, a oprócz tego współpracuje z takimi uznanymi firmami, jak między innymi Maximus czy Anser. Daje to gwarancję odpowiedniej jakości wykonania i bardzo długiej żywotności.

Parkiet to nie tylko układanie, lecz również odpowiednie przygotowanie podłoża i zapewnienie odpowiednich warunków podczas samego schnięcia kleju i impregnatów. Dzięki bogatemu doświadczeniu zyskujecie Państwo pewność, że na każdym etapie procesu stosowane są sprawdzone metody oraz najnowocześniejszy sprzęt, a dogłębna znajomość materiałowa przekłada się na maksymalny profesjonalizm.

 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!