Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Szafy na broń s1 – sprawdzony producent

Jerzy Wróbel 2022-05-04 0 komentarzy
Szafy na broń s1 – sprawdzony producent

Firma Stalpol Safes to rozpoznawalny w branży producent sejfów oraz szafek pancernych. Przedsiębiorstwo dysponuje wysoko wykwalifikowanymi specjalistami, zaawansowanym sprzętem oraz porządnymi materiałami, co gwarantuje najwyższą jakości produktów. Warto zaznaczyć, że oferowane artykuły posiadają stosowne certyfikaty i zostały wykonane zgodnie z wytycznymi przedstawionymi w dyrektywach Unii Europejskiej czy aktualnych rozporządzeniach Ministra Obrony Narodowej. W przypadku problemu z wyborem pracownicy firmy chętnie doradzą, udzielą dodatkowych informacji na temat przepisów i tego, w jakiego typu sejfach mają być przechowywane konkretne przedmioty.

W asortymencie znajdują się między innymi doskonałej jakości szafy na broń S1. Są one przeznaczone do broni myśliwskiej, strzeleckiej oraz kolekcjonerskiej. Konstrukcje została wyprodukowana zgodnie z normą PN-EN 14450. Oznacza to, że szafa jest odporna na próbę wyłamania drzwi lub ścianek czy innego typu ataku. Oferta obejmuje modele z zamkiem kluczowym, elektronicznym lub szyfrowym-mechanicznym (klasa A). Klienci mogą kupić egzemplarze, które mieszczą jedynie samą broń lub z dodatkowymi półkami na segregatory z dokumentami, amunicję lub rozmaite akcesoria. Każda szafa pancerna ma specjalne uchwyty piankowe na strzelby o różnym rozstawie. Sprzęt jest dostępny w kolorach z palety RAL.

Z pewnością ważną informacją dla wielu klientów będzie fakt, że wszystkie produkty są objęte gwarancją. Wybór tego przedsiębiorstwa to strzał w dziesiątkę.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!