Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

System AutoID – czy warto zakupić?

Sara Michalska 2023-12-14 0 komentarzy
System AutoID – czy warto zakupić?

Wśród najpopularniejszych rodzajów transportu znajduje się transport drobnicowy. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest tani i pozwala na przewiezienie niewielkich paczek. Jednak niestety, niesie on ze sobą o wiele większe ryzyko zgubienia przesyłki niż pozostałe opcje. Aby temu zapobiec, firmy powinny wdrożyć oprogramowanie, które pomoże w sprawnym zarządzaniu magazynem, kontrolowaniu wydawania oraz przyjmowania ładunków.

Renomowana firma IBCS oferuje kompleksowe usługi związane z doborem oraz wdrożeniem oprogramowania i sprzętu komputerowego dla przedsiębiorstw z branży logistycznej. W ofercie znajduje się innowacyjny system AutoID oraz nowoczesne terminale ze skanerem i wydajnym akumulatorem, który umożliwia intensywną pracę urządzenia przez wiele godzin każdego dnia. Dodatkowo istnieje możliwość przechwytywania podpisu POD na ekranie. Natomiast program pozwala na sprawdzanie danych o dostawach w czasie rzeczywistym. Niektóre informacje mogą być udostępniane klientom, dzięki temu będą oni wiedzieć, kiedy spodziewać się przesyłki. System ma wszelkie niezbędne zabezpieczenia przed dostępem do danych osobom nieuprawnionym.

Przed podjęciem decyzji warto porozmawiać ze specjalistą. Wysoko wykwalifikowany fachowiec odpowie na wszelkie pytania i pomoże w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!