Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Skup aut w Bydgoszczy? Doradzamy gdzie najlepiej sprzedaż auto

Stefan Tomaszewski 2019-02-04 0 komentarzy
Skup aut w Bydgoszczy? Doradzamy gdzie najlepiej sprzedaż auto

Często stary, używany samochód stanowi problem. Zwłaszcza taki, którego stan techniczny budzi spore wątpliwości, przez co właściciel nie ma możliwości odsprzedania go kolejnej osobie podczas giełdy samochodowej czy za pośrednictwem portali ogłoszeniowych.

Skup aut w Bydgoszczy to idealne rozwiązanie dla osób posiadających podobne zmartwienie. Doświadczony auta-skup.com działa na terenie województwa kujawsko - pomorskiego i skupuje samochody od ręki za gotówkę, niezależnie od marki czy stanu technicznego. Gwarantuje bezpłatną i uczciwą wycenę, a wszystkie kwestie formalne załatwiane są natychmiast w miejscu odbioru pojazdu. Cała transakcja przebiega szybko i w pełni bezpiecznie. Możliwe jest odsprzedanie samochodu bez wychodzenia z domu, ponieważ skup oferuje również bezpłatny dojazd do klienta i obiór auta.

Firma działa na rynku od 2000 roku, czyli już 19 lat i przez ten okres zyskała tysiące zadowolonych klientów, którzy dzielą się pozytywnymi opiniami wśród znajomych i w Internecie. Specjalizuje się w usługach takich jak:

- skup aut,

- złomowanie pojazdów,

- sprzedaż używanych aut,

- sprzedaż części samochodowych.

Firma skupuje tysiące pojazdów rocznie, w związku z tym posiada w swojej ofercie także szeroki wachlarz części samochodowych. Ich zakup możliwy jest zarówno stacjonarnie, jak i drogą internetową.

Jednym z głównych celów działalności jest między innymi ochrona środowiska, w związku z tym kasacja prowadzona jest wyłącznie z wykorzystaniem technologii zgodnej z Ustawą o Odpadach jak również z Ustawą o Recyklingu Pojazdów Wycofanych z Eksploatacji. Zatem oferta kierowana jest również do osób, którym los środowiska nie jest obojętny.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!