Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Salon Smart w woj. dolnośląskim

Stefan Tomaszewski 2019-03-17 0 komentarzy
Salon Smart w woj. dolnośląskim

Samochody smart od połowy lat dziewięćdziesiątych można spotkać na ulicach europejskich metropolii. Pomimo tego, że jest to jedna z najmłodszych marek motoryzacyjnych, sprzedano już ponad 500 tys. egzemplarzy flagowego modelu. Od niedawna także w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku w ofercie dealera samochodowego Duda-Cars pojawiła się marka samochodów smart.

Marka smart powstała w 1994 roku, a jej nazwa pochodzi od pierwszych liter założycieli firmy: producenta zegarków Swatch i Mercedesa oraz słowa art (sztuka). Jest  to idealne auto do parkowania w mieście, designerskie, ale przede wszystkim bardzo oszczędne. Choć smarty są niewielkie, to zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Pomimo oczywistych zalet tego auta  warto przed zakupem umówić  się na jazdę testową. Usługę taka oferuje m.in.  salon Smart we Wrocławiu przy ul. Olsztyńskiej 1. Oprócz tego doradcy pomogą wybrać dogodny model finansowania oraz zaproponują pakiet usług dodatkowych.

Dzięki wyjątkowym pakietom ubezpieczeniowym sprzedawca gwarantuje optymalne ubezpieczenie w następujących zakresach:

  • ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC, NNW, ZK, Car Assistance
  • ubezpieczenie straty finansowej GAP
  • ubezpieczenie kosztów napraw pojazdu
  • ubezpieczenie ochrony prawnej właściciela i użytkownika pojazdu.

 

 

 

W przypadku wystąpienia szkody salon zapewnia klientom szybką i kompetentną pomoc w jej likwidacji. Na sprzedawane auta udzielana jest gwarancja, dotyczy to samochodów zarówno nowych, jak i używanych.  Okres gwarancji rozpoczyna się w dniu wydania samochodu albo w dniu jego pierwszej rejestracji.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!