Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Najlepsza restauracja w Krakowie!

Karolina Grabowska 2020-09-13 0 komentarzy
Najlepsza restauracja w Krakowie!

Aby krakowska restauracja wybijała spośród ogromnej konkurencji, musi mieć to „coś”. Lokale przyciągające turystów powinny być zadbane i zatrudniać wykwalifikowaną obsługę kelnerską o dużej kulturze osobistej i miłej aparycji. Klienci cenią miejsca ze zróżnicowanym menu oraz posiłkami przeznaczonymi dla najmłodszych. Dzięki temu mogą się do nich udawać całymi rodzinami. Restauracja w Krakowie warta odwiedzenia to Zielone Tarasy. Jej atutem jest lokalizacja w centrum i piękny widok na całe miasto oraz Beskidy.

Właściciele lokalu troszczą się o zadowolenie gości i proponują smaczne posiłki w rozsądnych cenach. Jego plusem są też klimatyzowane sale, przynoszące ulgę w trakcie upalnych dni. Kucharze to wykwalifikowani pracownicy, specjalizujący się w kuchni polskiej, azjatyckiej oraz włoskiej. Nie tylko serwują dania na miejscu, ale też podejmują się zleceń cateringowych. Przygotowują lunch w Krakowie, który następnie zawożony jest do biur lub w inne miejsca. Goście udający się do lokalu, siadają w zadbanej sali lub na tarasie, dzięki czemu mogą poczuć atmosferę tego wyjątkowego miasta.

Restauracja podejmuje się organizacji różnych przedsięwzięć. Posiada przestronną salę bankietową, w której urządzane są wesela, spotkania integracyjne dla firm, urodziny oraz inne spotkania. Jej właściciele doskonale wiedzą, że na imprezach tych nie może zabraknąć smacznego jedzenia, dlatego ustalają z klientami menu oraz liczbę serwowanych potraw. Usługa ta pozwala zaoszczędzić czas niezbędny na samodzielne przygotowywanie jedzenia w momencie, gdy spotkanie rodzinne odbywa się w domu.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!