Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Jaki jest koszt pomocy drogowej?

Jan Adamski 2020-09-24 0 komentarzy
Jaki jest koszt pomocy drogowej?

Osoby kontaktujące się z pomocą drogową oczekują profesjonalnego wsparcia, na które składa się holowanie uszkodzonego pojazdu, dowóz paliwa, awaryjne otwieranie samochodu czy wymiana koła. Najczęściej kwoty liczone są w kilometrach, a ich wysokość uzależniona jest od dystansu, jaki będzie musiał pokonać kierowca. Na ostateczną cenę składają się też naprawy podejmowane przez fachowców po dotarciu na miejsce. Niektóre usterki można bowiem usuwać od ręki, bez konieczności holowania samochodu do warsztatu. Koszt uzależniony jest również od pozycji przedsiębiorstwa na rynku.

Inne stawki obowiązują w przypadku holowania poza obszarem miejskim, a inne w centrum. Nie da się jednak przyjąć jednej odgórnej ceny, ponieważ jej wysokość zależy od wielkości miasta oraz konkurencji, jaka w nim panuje. Szacuje się, że im miejscowość jest większa, tym więcej będzie musiał zapłacić kierowca. Z największymi kosztami muszą liczyć się posiadacze wielkogabarytowych pojazdów, choć niekiedy koszty te pokrywane są przez ubezpieczyciela.

Nieocenione wsparcie udzielają fachowcy z MatCars Assistance. To zaufane przedsiębiorstwo zapewniające uczciwy cennik oraz profesjonalną obsługę przez 7 dni w tygodniu. Specjaliści błyskawicznie docierają do klienta i gwarantują kompleksowe usługi dotyczące między innymi ładowania akumulatora lub podstawienia auta zastępczego, dzięki któremu klienci od razu mogą ruszać w dalszą drogę. Pomoc drogowato idealna opcja dla osób, które nie czują się pewnie i nie chcą podejmować się drobnych napraw na własną rękę.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!