Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Jak założyć stronę na Facebooku dla firmy i dlaczego warto?

Jerzy Jakubowski 2021-11-05 0 komentarzy
Jak założyć stronę na Facebooku dla firmy i dlaczego warto?

Facebook to intuicyjna w obsłudze platforma, która daje możliwość udostępniania postów, zdjęć, grafik oraz filmików. Wszystko to sprawia, że interesują się nią właściciele firm z różnych branż, którzy chcą reklamować produkty lub usługi za niewielkie pieniądze. Kampanie prowadzone w mediach społecznościowych niejednokrotnie są znacznie tańsze w porównaniu do tych przeprowadzanych w mediach tradycyjnych, dlatego interesują się nimi zwłaszcza założyciele start-upów oraz właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych.

Niektórzy zastanawiają się, jak założyć stronę na Facebooku dla firmy. Działanie to jest całkowicie darmowe i nie zajmuje wiele czasu. W sieci znajduje się mnóstwo poradników na ten temat, choć znaczna część osób nie musi do nich zaglądać, ponieważ stworzenie fanpage’a jest bardzo proste. Posiadacze firmowych stron powinni jednak pamiętać o regularnej publikacji ciekawych i angażujących postów, które będą chętnie udostępniane.

Wbrew pozorom czynność ta nie należy do najłatwiejszych, dlatego przedsiębiorcy podejmują współpracę z agencją CleverAgency. Jej pracownicy dobrze wiedzą, jak wypromować firmę na Facebooku, ponieważ mają na koncie mnóstwo zrealizowanych kampanii dla klientów z różnymi potrzebami. Od lat zajmują się mediami społecznościowymi i doskonale znają algorytmy poszczególnych platform, dzięki czemu ich działania przynoszą oczekiwane rezultaty. Dobierają oni optymalne rozwiązania dopasowane do branży klienta oraz budżetu, jaki posiada. Tworzą nie tylko skuteczne kampanie na skalę krajową lub międzynarodową, ale też posty, które wyróżniają się spośród innych. Z usług tych korzystają rękodzielnicy, sprzedawcy elektroniki, wydawnictwa, producenci mebli i nie tylko.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!