Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Honeywell BHP - akcesoria do ochrony dróg oddechowych

Sara Michalska 2022-02-07 0 komentarzy
Honeywell BHP - akcesoria do ochrony dróg oddechowych

Przedsiębiorstwo działające na stronie internetowej dowan.com.pl specjalizuje się w sprzedaży akcesoriów i sprzętu do zapewniania bezpieczeństwa pracownikom. Do wyboru jest wyposażenie z kategorii ochrony słuchu, wzroku oraz dróg oddechowych. W asortymencie znajdują się także rękawice ochronne oraz sprzęt chroniący przed upadkiem.

Warto zwrócić uwagę na ofertę marki Honeywell HBP, w której znajduje się sprzęt przeznaczony do ochrony dróg oddechowych. Do wyboru są między innymi maski filtrujące powietrze, które są przydatne w miejscach, gdzie występuje duże stężenie pyłów i zanieczyszczeń. Specjalistyczne filtry sprawiają, że ryzyko choroby układu oddechowego zostaje znacznie zredukowane. Wyposażenie jest przeznaczone do lakierni, zakładów przemysłowych, a także firm działających w branży farmaceutycznej oraz budowlanej. Jednocześnie maski charakteryzują się wygodą użytkowania oraz są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu można łatwo dostosować je do użytkownika.

Każdy model został wyposażony w wysoce skuteczny filtr. Do wyboru są modele osłaniające jedynie obszaru ust i nosa, a także maski na całą twarz, zapewniające zwiększoną ochronę również dla skóry i oczu. Odznaczają się niską wagą, co jeszcze bardziej zwiększa komfort ich noszenia. Mogą być użytkowane nawet przez kilkanaście godzin dziennie. W środku zostały wyłożone miękką wyściółką, która zabezpiecza przed powstawaniem podrażnień naskórka. Maski pozostają na swoim miejscu podczas pracy, dzięki czemu nie muszą być przesuwane, co tym samym zwiększa bezpieczeństwo użytkownika. Więcej informacji na temat produktów znajduje się na stronie przedsiębiorstwa. W razie wątpliwości wystarczy skorzystać z doradztwa pracowników.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!