Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Gdzie kupić zagłuszacze GPS i GSM?

Jan Adamski 2019-07-14 0 komentarzy
Gdzie kupić zagłuszacze GPS i GSM?

Podstawowy problem z urządzeniami szpiegowskimi polega na tym, że ich wykrywanie nie jest łatwe, a w pewnych okolicznościach wręcz niemożliwe, zwłaszcza bez specjalistycznego sprzętu. Zawsze trzeba się tez liczyć z tym, że dyktafon lub nadajnik ma przy sobie ktoś, z kim trzeba rozmawiać lub choćby przebywać w tym samym pomieszczeniu lub pojeździe.

Rozwiązaniem są zagłuszacze, czyli urządzenia emitujące silne szumy na określonych częstotliwościach fal radiowych. Mogą to być zakresy używane przez sieci GSM i GPS. Oznacza to, że można skutecznie zakłócić transmisję radiową urządzenia podsłuchowego lub lokalizatora GPS: inne urządzenia znajdujące się w zasięgu odbierają jedynie szum. Oznacza to, że nie da się zdalnie podsłuchiwać ani nagrywać, wykluczona jest też lokalizacja pojazdu, osoby lub ładunku.

Zaawansowane zagłuszacze można ustawiać na określone częstotliwości, a więc np. sprawić, że telefon GSM będzie normalnie działał, ale już inne nadajniki nie. Uniwersalność zagłuszacza polega na obsłudze wielu pasm radiowych, dzięki czemu to samo urządzenie może służyć do ochrony w różnych sytuacjach.

Zagłuszacze można wygodnie i dyskretnie kupować w sklepie internetowym Jammer Shop. Przesyłka jest zawsze zapakowana w sposób uniemożliwiający ustalenie z zewnątrz jej zawartości, dzięki czemu nikt nie musi dowiedzieć się o posiadaniu przez daną osobę takiego sprzętu. Może to dawać dużą przewagę nad konkurencją w biznesie, ale też zwyczajnie pozwalać na zachowanie prywatnych informacji w tajemnicy.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!