Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Czym jest folia 3m clear view

Jan Adamski 2020-12-10 0 komentarzy
Czym jest folia 3m clear view

W sklepie Archteka można zamówić wiele przydatnych produktów, dzięki którym możliwe będzie urządzenie swojego domu w sposób przyjazny dla wszystkich domowników. W szerokim asortymencie można znaleźć: 

  • folie przeciwsłoneczne,
  • panele podłogowe,
  • drzwi, 
  • laminaty architektoniczne, 
  • tkaniny napinane,
  • i wiele innych produktów. 

Z pełną ofertą można zapoznać się na stronie internetowej firmy, ale warto też odwiedzić znajdujący się w Poznaniu showroom, w którym na żywo uda się zobaczyć wiele niepowtarzalnych rozwiązań, które świetnie sprawdzą się w każdej przestrzeni. 

Szczególną uwagę warto zwrócić na folię 3M Clear View. Jej zadaniem jest blokowanie negatywnego wpływu promieni słonecznych na wnętrza domów. Przede wszystkim ogranicza ona nagrzewanie się pomieszczeń, ale pełni też funkcję ochronną, uniemożliwiając przedostawanie się szkodliwego promieniowania UV. Warto przy tym pamiętać, że jest ona całkowicie przejrzysta, dzięki czemu nie przyciemnia pomieszczeń, jak dzieje się w przypadku konkurencyjnych produktów. Na dodatek montaż jest bardzo prosty i intuicyjny.

Ten dystrybutor folii 3M cieszy się sporym uznaniem wśród klientów, którzy zdecydowali się zrobić zakupy w tym miejscu. Można tam bowiem liczyć na najniższe ceny oraz na najwyższą jakość. W ofercie znajdują się nie tylko standardowe folie, ale też takie, których zadaniem jest zwiększenie bezpieczeństwa i uniemożliwienie wybicia szyby, zwiększenie odporności na uszkodzenia mechaniczne czy niwelowanie skutków niekorzystnych warunków atmosferycznych. Producent zapewnia też, że zmniejszają się koszty ogrzewania zimą czy klimatyzacji latem. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!