Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

boksy garażowe cena

Stefan Tomaszewski 2021-09-28 0 komentarzy
boksy garażowe cena

Firma z linku gms-system.com od wielu lat zajmuje się produkcją rozmaitych rozwiązań sprawdzających się na posesjach prywatnych i w budownictwie wielorodzinnym. W jego ofercie są bramy garażowe rozwierne i uchylne dostępne w rozmaitych wersjach kolorystycznych. Są one również dostępne na indywidualne zamówienie na konkretny wymiar.

Asortyment producenta obejmuje także trwałe i bezpieczne boksy garażowe, cena ich znajduje się w katalogu. Nadają się one szczególnie do zbiorczych garaży podziemnych, zapewniając prywatność, a dzięki specjalnym otworom na dole i górze także i wentylację. Są one wyposażone w nowoczesny, nożycowy mechanizm podnoszenia bramy uchylnej, w którym nie ma prowadnic przysufitowych. Można dzięki temu zaoszczędzić wiele miejsca wewnątrz garażu. Mając zamontowany taki system, brama porusza się bardzo cicho. Jej montaż jest wyjątkowo prosty i szybki. Ma także zabezpieczenie na wypadek zerwania się którejś ze sprężyn, gdyż zamiast jednej, dużej sprężyny, stosuje się w tych bramach kilka mniejszych. Dzięki temu, jeśli nawet jedna się zerwie, pozostałe utrzymają bramę i pozwolą jej dobrze funkcjonować.

Są to konstrukcje niezwykle trwałe, a ponieważ zastosowano w nich cynkowanie wszystkich metalowych elementów, także odporne na korozję. Wszędzie tam, gdzie było to możliwe, zastosowano skręcanie zamiast spawania, co pozwala na uniknięcie wiele miejsc łatwo ulegających skorodowaniu. Wszystkie te zabiegi podczas procesu produkcji znacznie przedłużają żywotność produktu. Bramy od tego producenta są estetyczne, funkcjonalne oraz łatwe w obsłudze. Więcej na ich temat można dowiedzieć się na podanej stronie.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!