Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Agregat do malowania

Aleks Michalski 2020-10-30 0 komentarzy
Agregat do malowania

Firma PolSpray oferuje swoim klientom wysokiej jakości agregaty malarskie, zapewniające wyjątkową skuteczność podczas pokrywania farbą powierzchni płaskich. Klientom proponowany jest sprzęt spełniający wysokie standardy techniczne, dostarczany przez doświadczonych i rzetelnych producentów. Wydajność i funkcjonalność oferowanych agregatów usatysfakcjonowała już wielu klientów.

Asortyment sklepu oferuje wiele modeli agregatów. Szeroki wybór pozwala dokonać satysfakcjonującego zakupu zarówno klientom prywatnym, jak i osobom prowadzącym firmę specjalizującą się w świadczeniu usług malarskich. W ofercie sklepu dostępne są między innymi takie modele jak:

  • GX 21 GRACO – idealnie sprawdzający się w warunkach domowych, wyposażony w silnik elektryczny 230V i funkcjonalny pistolet czteropalcowy,
  • GRACO ST-MAX II 595 – średnio zaawansowany agregat, który dzięki swojej funkcjonalności sprawdzi się zarówno w rękach domorosłego malarza, jak i profesjonalisty zajmującego się tym zawodowo; jego moc silnika to 1,05 kW, a wydajność 2,3l na minutę,
  • Airlessco HSS 9950  – specjalistyczny agregat o mocy silnika 2,2 kW i maksymalnej wydajności  8,9l na minutę; przeznaczony do profesjonalnych prac malarskich.

Oferowane przez firmę agregaty zapewniają wyjątkową dokładność podczas malowania. Powierzchnia pokrywana jest farbą w sposób równomierny, a wszelkie zagłębienia i krawędzie dokładnie zamalowane. Metoda natryskowa wykorzystywana przez agregat do malowania powierzchni jest też o wiele szybsza, dzięki czemu proces malowania staje się zdecydowanie bardziej wydajny.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!