Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Zaproszenia ślubne dla wymagających

Ernest Krupa 2018-10-20 0 komentarzy
Zaproszenia ślubne dla wymagających

Duże możliwości personalizacji dają parom przygotowującym się do ślubu winietki na stół weselny, które mogą występować w różnych wzorach, kolorach i kształtach. Przeważnie są to kwadratowe karteczki w białym kolorze, na których starannym drukiem wypisane są nazwiska poszczególnych gości. Na takie tradycyjne wizytówki decydują się zazwyczaj zwolennicy eleganckiej klasyki, którzy nie lubią nadmiaru ozdób. Z kolei pary, które planują wesele z dekoracjami w stylu retro, rustykalnym lub romantycznym, wpisujące się w ten styl wizytówki mogą znaleźć w dobrych sklepach internetowych.

Jednym z godnych polecenia sklepów z akcesoriami weselnymi jest łódzka firma Peggy Brown, gdzie nie brakuje także winietek fantazyjnych, np. okrągłych na druciku oraz przypominających swoimi kształtami parę nowożeńców. Specjalnością sklepu są również niebanalne zaproszenia z Łodzi, podzielone na kilka kategorii, jako że ze względu na swój wygląd i sposób wykonania nawiązują do takich stylów, jak:

  • boho,
  • nowoczesny,
  • minimalistyczny,
  • ludowy,
  • vintage,
  • pin up.

Dostępne zaproszenia mają formę składanych kartek w kształcie kwadratu lub prostokąta i są umieszczone w dopasowanych do nich kopertach. Niektóre modele posiadają dodatkowo efektowne tłoczenia w postaci dekoracyjnego koła, inne - interesujące motywy roślinne lub zdobienia w postaci ptaszków albo serduszek, a jeszcze inne - kokardki, kropki bądź ciekawe wzory geometryczne.

Para, która już dokonała wyboru zaproszeń spośród oferowanych wzorów, może skontaktować się z przedstawicielami firmy w celu personalizacji zaproszenia pod kątem swoim oraz zaproszonych gości.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!