Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Tanie znaki bezpieczeństwa

Sebastian Kowalski 2018-11-11 0 komentarzy
Tanie znaki bezpieczeństwa

Teraz wszystkie potrzebne oznakowania można kupić przez Internet, wystarczy odwiedzić stronę bhpex.pl, jest to strona dobrze zaopatrzonego sklepu z artykułami BHP, w sumie w sklepie jest dostępnych ponad 10 milionów produktów, a dużą część sklepowego asortymentu stanowią znaki bezpieczeństwa, są to tanie znaki bezpieczeństwa, ale wykonane z najwyżej jakości materiałów, spełniających wszystkie wymagane normy. Są to zarówno ogólne znaki zakazu, takie jak, np. znaki, które informują:

  • o zakazie palenia tytoniu,
  • o zakazie używania windy w czasie pożaru,
  • o zakazie chodzenia po danej powierzchni, np. śliskiej czy świeżo mytej podłodze

i wiele innych znaków zakazu, ostrzegawczych czy informacyjnych, które pomagają stworzyć bezpieczną przestrzeń zarówno dla pracowników, jak i odwiedzających dany obiekt petentów.

Każdy ze znaków jest zrobiony z PCV, można je zamówić w różnych rozmiarach, od 5,25 x 5,25, aż po 66 x 66. Wszystko po to, aby każdy mógł wybrać produkt, który będzie widoczny i będzie jak najlepiej spełniał swoje zadanie w danym miejscu.

Dokładne informacje dotyczące tego, kto i gdzie powinien stosować takie oznaczenia, są określone w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z 1997 roku. Jeśli w katalogu zaprezentowanym na stronie nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, to najlepiej zadzwoń pod numer 68 411 40 00, a firmowy konsultant na pewno Ci pomoże i udzieli wszelkich potrzebnych informacji. Rekomendowany sklep może polecić także:

  • odzież roboczą
  • apteczki i instrukcję pierwszej pomocy
  • dokumenty w formie elektronicznej i programy informatyczne dotyczące RODO czy ochrony danych osobowych, a także instrukcje sanitarne.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!